MP FAST DATE® POWRACA!

Portal MeetingPlanner.pl zaprasza organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń do udziału w pierwszej po przerwie spowodowanej koronawirusem edycji spotkań biznesowych MP Fast Date®.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski mają oni możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. W programie wydarzenia nie zabraknie również elementów branżowej integracji oraz fam tripu, prezentującego ciekawe miejsca eventowe.

Meeting plannerów spoza Łodzi zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted – gwarantujemy nocleg w hotelu, transport autokarowy z Warszawy do Łodzi i z powrotem oraz wyżywienie zgodnie z programem. W trosce o zdrowie uczestników wprowadziliśmy politykę bezpieczeństwa zgodą z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi.

 

DLACZEGO WARTO?

  • Poznasz nowe miejsca i usługi eventowe z całej Polski
  • Nawiążesz bezpośredni kontakt z oferentami i uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące ich usług
  • Zbudujesz relacje w sprzyjającej atmosferze
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami wydarzenia
  • Zweryfikujesz wiedzę o obiektach i usługach
  • Pakiet hosted - jesteś naszym gościem

Warunki udziału: Uczestnictwo bezpłatne dla zarejestrowanych meeting plannerów. Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu uczestnika należy do Organizatora. W wydarzeniu może wziąć udział jedna osoba reprezentujące jedną firmę.

POZNAJ MP FAST DATE®

UCZESTNICY O WYDARZENIU
 
ORGANIZATOR
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNERZY